homoEDUpl's channel
httpwwwhomoseksualizmedupl fan page

FAQ

Odpowiedź pewnego mężczyzny na ten argument była następująca: "Gdybym nigdy nie był gejem (przede wszystkim), to dlaczego spędziłem 10 lat w barach dla gejów i uprawiałem seks z mężczyznami? Jeśli jeszcze jestem gejem, to dlaczego ostatnie 7 lat z moją żoną było najpiękniejszymi w mym życiu?" Jego historia ukazuje, że przeżył on głęboką zmianę jeśli chodzi o pociąg płciowy i zainteresowania.

Oczywiście niektórzy ludzie, którzy mówią, że się zmienili, mogą tylko udawać. I czasem jest tak, że ci którzy mówią, że się zmienili, byli biseksualistami (odczuwającymi pociąg zarówno do mężczyzn jaki i do kobiet) co czyni te powody zmiany, trudnymi do zweryfikowania. Jednakże wielu z tych, którzy się zmienili, było w przeszłości stuprocentowymi homoseksualistami (z zachowania, fantazji, poczucia tożsamości) przez co udowadniaj,a że zmiana jest możliwa.

O nich opowiada w swoim studium dr Spitzer:

{rokbox title=|homoEDUpl :: Dr. Robert Spitzer szczegółowo o swoich badaniach.| thumb=|images/stories/youtube/youtube-spitzer2.jpg| size=|854 505| album=|stories|}http://www.youtube.com/watch?v=nSa4lhUSz1U&hd=1&autoplay=1{/rokbox}

na podstawie:
freetobeme.com

_________________________________

Chcemy pomagać jak najbardziej rzeczowo i konkretnie, dlatego zwracamy uwagę, że porada mailowa, nawet jeśli ma mieć charakter zupełnie informacyjny, nie zastąpi wizyty u specjalisty i nie wystarczy ze względu na ewentualność nieporozumień przy zbyt powierzchwonym i krótkim wyjaśnieniu: dużo istotnych informacji umyka wypowiedzi pisemnej.

Na zadane pytanie odpowiadamy w sekcji faq, tak by inne osoby z podobnym problemem też mogły z odpowiedzi skorzystać. Mamy nadzieję, że na tej drodze uda się rozbudować bazę istotnej wiedzy dla rozumienia poruszonego problemu, jak i szerszego tematycznego kontekstu.

Dla znalezienia konkretnej pomocy można skorzystać z kontaktów, na które wskazujemy w sekcji: "Tu znajdziesz pomoc".

Polecamy też książkę: "WSTYD I UTRATA PRZYWIĄZANIA" Joseph J. Nicolosi.