homoEDUpl's channel
httpwwwhomoseksualizmedupl fan page

Jestem mężczyzną w procesie terapii mającej na celu zwiększenie mojego pociągu heteroseksualnego i zmniejszenie homoseksualnego. Nie jestem w związku z kobietą, lecz już wiem, że jestem w stanie. Udzielam się też w lokalnym apostolacie Courage.

Czytaj więcej: Homoseksualne zauroczenie Eda

Terapia homoseksualizmu działaZdałem sobie sprawę, że nie chciałem być akceptowany jako gej, chciałem być akceptowany jako mężczyzna.

Czytaj więcej: terapia homoseksualizmu działa!

Andrew Comiskey (M.Div.) jest założycielem i prezesem Desert Stream Ministries. Od ponad trzydziestu lat pracuje z osobami przeżywającymi kryzysy związane z płciowością i relacjami. Jego posługa wyrosła na bazie własnych zmagań z homoseksualizmem. Od wielu lat jest mężem Anette, ojcem czwórki dzieci.

Czytaj więcej: Jestem ex-gejem. To działa

{rokbox title=|Świadectwo Franka | thumb=|images/stories/youtube/frank-ex-gay.jpg| size=|854 605| album=|stories|}http://www.youtube.com/watch?v=Xl0bHhz7Jak&hd=1&autoplay=1{/rokbox}

Czytaj więcej: Świadectwo Franka

Mam ponad 60 lat. Ze skłonnościami homoseksualnymi zmagam się od czasu jak miałem trzy lata. Około roku temu zdecydowałem, że mam dość władzy, jaką mają nade mną i postanowiłem: to koniec.

Czytaj więcej: Homoseksualizm? Nie jesteś za stary by z tego wyjść.

Dzisiaj ma rodzinę, jest ojcem dwuletniej córeczki, kiedyś... "W wieku 30 lat przeżyłem szczególnie trudny czas, zarówno w pracy, jak i w relacjach z innymi. Zrozumiałem, że wszystko, czego pragnąłem w kwestiach materialnych, już osiągnąłem, ale moje życie nadal nie ma sensu, przynosiło jedynie pułapki, a ja jeszcze do niczego nie doszedłem. Nie byłem szczęśliwy i spokojny z myślą, że prowadzę życie geja."

Czytaj więcej: Stefaan był gejem, dziś...

gej OK

Gdy miałem 16 lat zacząłem uprawiać seks z chłopcem w zbliżonym wieku. Nasze kontakty seksualne utrzymywaliśmy przez następne dwa lata. To właśnie on zapoznał mnie z pornografią i gejowskim stylem podrywu 'crusing'.

Czytaj więcej: Byłem gejem

homoseksualny pastorWielebny Tom Brock jest głównym pastorem zboru Hope Lutheran Church w North Minneapolis. Ostatnio znalazł się w centrum powszechnej kontrowersji, gdy upubliczniono jego osobiste zmagania z pociągiem do tej samej płci (SSA - Same Sex Attraction).

Czytaj więcej: Luterański pastor: Tak, zmagam się z homoseksualizmem

{rokbox title=|Świadectwo Jeffa | thumb=|images/stories/youtube/jeff-ex-gay.jpg| size=|854 605| album=|stories|}http://www.youtube.com/watch?v=04N5pkTSxNk&hd=1&autoplay=1{/rokbox}

Czytaj więcej: Świadectwo Jeffa

geje

Gdzieś wewnątrz mnie, i jak myślę wewnątrz wszystkich nas, jest ktoś kogo nazywam wewnętrznym ja - prawdziwym ja. Czasami prawdziwe ja, czy wewnętrzne ja jest w konflikcie z tym co robisz, do czego czujesz się popychany. A jednak to pożądanie nie zmienia natury rzeczywistości - kobieta i mężczyzna są dla siebie stworzeni.

Czytaj więcej: Być wiernym sobie

geje

Uważam, że naszym imperatywem powinno być głoszenie prawdy o uzdrowieniu z homoseksualizmu. Dlaczego my, ex-geje, milczymy? Niektórzy z nas milczą z lęku. Co inni o mnie pomyślą? Co jeśli będą wyśmiewać się z mojej historii? Jak przedstawią mnie media? Co, jeśli mi nie uwierzą? Czy moje ozdrowienie jest wystarczająco silne? Jak to wpłynie na moja rodzinę?

Czytaj więcej: Dlaczego milczymy?

geje

Niektórzy ludzie doświadczywszy trwałej zmiany orientacji seksualnej decydują się do tego nie przyznawać, by prowadzić spokojne życie. Inni decydują się świadczyć o prawdzie po to, by pomóc innym.

Czytaj więcej: Byłem aktywistą gejowskim, dziś walczę o prawa rodziny

geje

15 miesięcy w 'Passze'... Chyba to najwyższy czas, by dać świadectwo, czy droga, którą idziemy ma jakiś sens i czy gdzieś po tylu miesiącach ciężkiej walki ten upragniony szczyt, który nazywamy K2, pojawia się na horyzoncie. Otóż nie tylko, że się pojawił, ale jest bardzo blisko!!! :)

Czytaj więcej: Ja i grupa Pascha - 15 miesięcy

geje

Może zobaczysz w tej historii siebie. Może odkryjesz nadzieję. Wzrastanie do męskości da Ci siłę i motywację by się zmienić. Nie ma sytuacji beznadziejnych i nawet z uzależnienia od seksu można wyjść.

Czytaj więcej: Wszystko ma swój czas

geje

Jestem chrześcijaninem od siódmego roku życia i wiele razy prosiłem Boga, aby zabrał ode mnie homoseksualizm. Nigdy tego nie zrobił.

Czytaj więcej: Historia pewnego studenta

geje

Odczuwanie pociągu do osób tej samej płci nie robi z Ciebie geja. Nie musisz definiować swej tożsamości za pomocą odczuć seksualnych. Jesteś przede wszystkim OSOBĄ!

Czytaj więcej: Myśląc - odwaga

geje

Wpis pojawił się pod artykułem dotyczącym 'ujawnienia się' homoseksualistów. Nie udało nam się skontaktować z autorem, jednak podajemy go, gdyż pokazuje inną perspektywę problemu pociągu do tej samej płci.

Czytaj więcej: Żałuję, że nie walczyłem

Moja matka, która jest bardzo wierzącą osobą, usłyszała, że jest pewien zakonnik, który zna się dobrze na problemach homoseksualizmu. Długo mi o tym opowiadała i w końcu wymogła na mnie, bym spotkał się z tym augustianinem. Do spotkania doszło w Wurzburgu. Okazało się, że zakonnik też jest homoseksualistą.

Czytaj więcej: Nie spotkałem szczęśliwego homoseksualisty

geje

"Pan jest moim pasterzem, (...) przywraca mi życie. Prowadzi mnie po właściwych ścieżkach przez wzgląd na swoje imię". Te słowa Psalmu (Ps 23,1-3) doskonale oddają to, co dwadzieścia pięć lat temu przydarzyło się mnie, gdy spotkałem Pana, a On wyprowadził mnie z homoseksualizmu.

Czytaj więcej: Dwadzieścia pięć lat powrotu do zdrowia

Kiedyś byłem gejem. Dzisiaj już nie jestem homoseksualistą, właściwie to dłużej jestem heteroseksualistą niż homoseksualistą. Mam 65 lat, a jako homoseksualista żyłem od 15 do 28 roku życia.

Czytaj więcej: Gdy gej spotyka Jezusa