homoEDUpl's channel
httpwwwhomoseksualizmedupl fan page

Cyklicznie odbywające się w Polsce weekendowe warsztaty dla mężczyzn z SSA.

http://www.peoplecanchange.com/poland/

Odwaga

Grupa wsparcia dedykowana pomocy osobom o skłonnościach homoseksualnych w trwaniu w czystości i odrzuceniu homoseksualnego stylu życia.
Pomoc zainteresowanym jest udzielana również podczas spotkań indywidualnych, rozmów telefonicznych oraz drogą korespondencyjną.

Nowe drogi

Grupa wsparcia dla mężczyzn, działająca w Warszawie.

NARTH homepage

"Helping clients bring their desires and behaviors into harmony with their values"

Portal międzynarodowej organizacji skupiającej terapeutów zajmujących się pomocą osobom o skłonnościach homoseksualnych. Bogaty zasób wiedzy naukowej o homoseksualizmie w języku angielskim.

People can change

Organizacja prowadzi m.in. grupę wsparcia w języku polskim!

http://www.peoplecanchange.com/poland/misja.php

People Can Change (Ludzie Mogą Się Zmianiać) to organizacja non-profit o charakterze edukacyjnym, wspierająca i wychodząca z pomocą. Najlepiej znana jest z prowadzenia zmieniających życie weekendów Wędrówka w Męskość (JiM) organizowanych w Wielkiej Brytanii, Izraelu i USA. Nie jest to służba religijna i jako taka nie jest związana z żadnym wyznaniem lub organizacją religijną.

Nasza Misja

Wspierać i prowadzić mężczyzn próbujących porzucić niechciany homoseksualizm przez odważne i współczujące dzielenie się z pierwszej ręki naszym własnym doświadczeniem zmiany. Zapewniamy również informacje i wsparcie przyjaciołom i rodzinom, a w szczególności żonom.

Nasza Wizja

Wyobrażamy sobie świat, w którym wszyscy ludzie z niechcianym pociągiem do własnej płci, którzy chcą zmniejszyć lub wyeliminować swoje homoseksualne odczucia, mają dostęp do rzetelnych i efektywnych zasobów, mają możliwość poznania wzorów do naśladowania - osób, którym się powiodło - a także mają swobodę w podążąniu ścieżką zmiany, jeśli tak zdecydują, bez wstydu czy wykpiwania.

Joseph Nicolosi homepage

Strona autorska dr Josepha Nicolosiego, doskonałe źródło informacji dla terapeutów.

Parents and Friends of Ex-Gays and  Gays

Strona dedykowana rodzinom i przyjaciołom osób o skłonnościach homoseksualnych. Oferuje wsparcie modlitewne oraz dostarcza informacji o wartościowych zasobach w Internecie poświęconych problemowi. Strona w języku angielskim.

Living Waters Ministries

Grupa wsparcia modlitewnego dla osób zmagających się z nieakceptowanym i skłonnościami homoseksualnymi i ich rodzin.